Seminár

Seminár “AKO LEPŠIE ZAUJAŤ DETI V ŠKOLE a 7 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB, ktoré robí drvivá väčšina učiteľov, a tým sa nechtiac oberá o pozornosť detí

Vzácni kolegovia, 

ak chcete odhaliť postupy, ako zaujať deti v škole… úplne inak ako bežne robí drvivá väčšina kolegov, toto bude pravdepodobne najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré urobíte. Tu je dôvod prečo. Ľudia sú stále múdrejší. Staré postupy už nefungujú tak dobre ako pred tým. Zaujať deti v škole je ťažšie a ťažšie… A vy cítite, že neustále znižovanie nárokov na deti je “cesta do pekla”.

Prečítajte si toto varovanie: Ešte pred tým ako začneme vás musím varovať.  Žiadny seminar ešte neurobil z človeka vševeda. Uvedenie vecí do praxe je to podstatné, čo vie robiť divy.

V školeNesľubujem, že sa rýchlo sťa švihnutím bičíka vyriešia všetky vaše problémy. Viem len, že veci, ktoré učím na seminároch a popisujem v knihách fungovali veľmi dobre mne a mojim deťom a klientom. Verím, že môžu pomôcť aj vám dosiahnuť želateľný výsledok.

Aké výsledky vďaka týmto vedomostiam, zručnostiam a skúsenostiam dosiahnete vy  je však je len a len na vás. Väčšina ľudí, ktorá navštívi seminár alebo si len prečíta akýkoľvek návod svoj problém nevyrieši, alebo ho vyrieši iba čiastočne. Hlavne preto, lebo skončia len pri predstave ako by to bolo keď… alebo pri samotnom čítaní a naučené veci nepoužijú v praxi. Vaše výsledky závisia od mnohých ukazovateľov ako je vaša minulosť, skúsenosti, ochota pracovať na sebe a svojom zlepšovaní sa a mnohé ďalšie ukazovatele.

Každá zmena so sebou nesie riziko a nutnosť neustálej snahy a masívnej akcie. Ak to nie ste schopní akceptovať, tak si PROSÍM NEINVESTUJTE DO SEMINÁRA. Dobre, teraz, keď sme si to ujasnili, tak si to ukážme.

Čo presne získate?

Za prvé, moje semináre sú možno iné, ako semináre, ktoré ste doteraz navštívili. Nie sú v nich žiadne zbytočné omáčky. Iba praxou overené postupy a techniky, ktoré fungujú aj v dnešnej dobe. A príbehy. A ľahko sa vyskúšajú na sebe. Sú dvojhodinové.

Kto som, že sa opovažujem radiť vám?

Nie som uznávaná akademička. Žiadna kapacita. Obyčajná učiteľka s 35 ročnou praxou v základnom školstve. Keby toľko kolegov nebolo spokojných s mojou pomocou a s mojimi produktami, myslela by som si, že je to náhoda, že som mala iba šťastie. Objavila som menej známy spôsob o tom, ako zaujať deti v škole. Povedala som o svojich skúsenostiach svojím kolegom, tí to povedali svojim známym. Porozprávala som pár vecí aj na konferenciách. Potom som už nemala pokoja. Kolegovia mali veľa dotazov, telefonátov, kontaktujú ma on-line. Nenechajú na pokoji. Povedali o mojich projektoch svojím kolegom z iných škôl. Dobré meno sa rozšírilo samé.

Keďže som nestíhala odpovedať stále všetkým, tak som o tých skúsenostiach pripravila seminár pre učiteľov. Nie som dokonalá, ani najlepšia v obore. Učitelia viac než kedykoľvek predým hľadajú riešenie svojich každodenných problémov. Ja už viem ako na to.

Chcú presné kroky z praxe, ktorým rozumejú a môžu ich ľahko aplikovať u seba v triede. Potrebujú niekoho, kto sa dokáže do vcítiť do ich potrieb. Človeka, ktorý len nedávno stál v ich topánkach. Nehľadajú dokonalosť, ale autentičnosť.

Potrebujú niekoho, kto prešiel rovnakou cestou ako oni, a preto im môže naozaj pomôcť. Možno potrebujú práve mňa.

Nie, neprečítala som si 10 kníh a nepozrela som si 200 motivačných videí ?😉 Veci, ktoré učím sama roky používam. Venujem sa aj živým prezentáciám na konferenciách a workshopom a seminárom pre školy.

Na seminároch ponúkam osvedčené praxe. Stačí inšpirovať sa a adaptovať veci do svojej školy.

Videli ste niekedy takýto obraz? Predstavte si. Učiteľka učí. Vykladá nové učivo. A deti? Jeden zíva. Druhý leží na lavici, tretí sa díva von oknom, štvrtý s piatym si píšu lístočky. Šiesta si niečo pod lavicou číta. Jaj!

Videli ste niekedy niečo takéto? Ja sama som videla. Neznášala som, keď deti na hodine nedávali pozor, vyrušovali a bavili sa. Chcela som tomuto zabrániť. Jediné, čo som si priala, zbaviť sa takého obrazu raz a navždy. 

Aj som pre to veľa urobila. Nielen, že som čítala knihu za knihou, absolvovala seminár za seminárom a konferenciu za konferenciou, no sledovala som úspešných ako to robia oni a prinášala som si to ich know-how do mojej školy. Teraz pre vás mám hotové príbehy, ktoré môžu inšpirovať aj vás.

Čo je obsahom seminára?

  • Odkryje vám to 7 najčastejších chýb, ktoré robí drvivá väčšina vyučujúcich a nechtiac sa tak oberá o pozornosť detí
  • Dostanete efektívny zdroj zaujímavých námetov ako sa týchto chýb môžete zbaviť už na nasledujucej hodine a mať deti, ktoré hodiny bavia a venujú vám plnú pozornosť
  • Pomôže vám to pomocou skutočných príbehov zo života slovenskej školy inšpirovať sa ako na to, ako ZAUJAŤ DETI, dosiahnuť vysnívané výsledky 
  • Nebudete sa už toľko trápiť s deťmi, ktorým SA ZASA NECHCE. Hodnota produktu je vyčíslená rokmi chodenia na odborné konferencie, semináre a tvorivé dielne. Pozberané fungujúce námety pre metodické postupy a techniky sú zo zahraničia a z domova. Stáže v školách v Belgicku, Dánsku a vo Veľkej Británii môžu otvoriť okno do sveta a myslenia “mimo zóny komfortu” aj pre vás.

 • Odhalia vám cestu k porozumeniu dieťaťu a spôsob ako ho naučiť viac
  • Ideálne takú cestu, keď sa príjemne cítia nielen deti, ba dokonca aj sám učiteľ. Máte pravdu … je to kopec praxou overených stratégii a taktík

 • Nikto iný vás to nemôže naučiť, lebo nikto iný to nerobí. A to je ešte len vrchol ľadovca. Je to ešte lepšie, lebo získavate aj …7 riešení ako na to SPRÁVNE, ako ZATOČIŤ S VRTOŠIVOU POZORNOSŤOU DETÍ, ako využiť námety z tohto seminára a pretransformovať ich na vašu situáciu

Čo by ste mali urobiť teraz?

Kliknite sem: https://farebnedni.eu/cennik/  a PRIHLÁSTE SA NA SEMINÁR.

Alebo ešte lepšie, povedzte o tejto ponuke vedeniu školy, kolegom v PK a objednajte si seminár priamo do vašej školy, mesta, či obce.

V momente, keď absolvujete seminár, dostanete môžnosť obdržať implementačný manuál pre svoju prax. Môžte si ho prelúskať okamžite. Kedykoľvek, kdekoľvek sa k veciam vrátiť, podľa vašich individuálnych potrieb.

Ou a keby ste náhodou nad tým uvažovali… Nie je v tom žiadny háčik. Uvedomujem si, že tento seminar s implementačným manuálom je veľmi lacný… a preto sa možno sami seba pýtate: Kde je háčik? Ó a ak náhodou nad tým rozmýšľate.

Áno. Dávam vám k tomu aj záruku 100% spokojnosti. Vlastne si myslím, že…  Nemáte čo stratiť, všetko riziko je na mne… Získavate garanciu 100% spokojnosti so seminárom. Ak nebudete spokojní, tak vám vrátim celú vašu investíciu, do posledného centu. Tak to je.

Len mi pošlite email na farebnedni@gmail.com alebo zavolajte na 0914 139 168 a ja vám okamžite vrátim celú sumu bez akýchkoľvek otázok. Je to podľa vás fér?

Neradi kupujete “mačku vo vreci”?

Je možné, že sa vám páči všetko, čo ste sa doteraz dočítali a stále nie ste rozhodnutí. Nie ste si istí, či je to pre vás to pravé orechové. Možno nepoznáte moju prácu a moje produkty. Neviete, či mi môžete dôverovať. To je v poriadku, je to úplne prirodzené.

A preto som sa rozhodla, že vám dám možnosť “ochutnať” z obsahu pre seminár. Stačí, ak si vyžiadate rýchlomanuál. Verím, že sa vám bude toto vzdelávanie páčiť. Ak ste sa už rozhodli, že to chcete, tak sa posuňte dolu nižšie a objednajte si hneď teraz.

SEMINÁR

Cena za 2 hodinový seminár je 10€ na osobu. V čase pandémie je možné objednať si seminár aj INDIVIDUÁLNE za 10€ pre učiteľa v DIGITÁLNEJ PODOBE! Po vyplnení formulára dostanete e-mail s faktúrou. Po jej úhrade obratom dostanete link na
seminár.

Jedna vec je niečo si prečítať, iná vec je vypočuť si príbehy z praxe a tipy na praxe, ktoré funovali a následne prakticky si všetko vyskúšať priamo vo svojej škole.

PRÍBEHY A TIPY PRE VAŠU ŠKOLU OŽIJÚ A VY ZÍSKATE PRESNÚ PREDSTAVU O NICH A DOKÁŽETE SI ICH UPRAVIŤ PRE SVOJU ŠKOLU.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem.
Teším sa na ďalší kontakt s vami.
S pozdravom Gabriela Šimová – Farebné dni.EU
Mobil: 0914 139 168
E-mail: farebnedni@gmail.com

P.S: Ak ste náhodou ako ja a takúto dlhú stránku prescrolujete hneď na koniec, tak
tu je zhrnutie pre vás.

ZHRNUTIE

 • Dávam vám možnosť prihlásiť sa na seminar AKO LEPŠIE ZAUJAŤ DETI V
  ŠKOLE a 7 NAJČASTEJŠÍCH CHÝB, ktoré robí drvivá väčšina učiteľov, a tým sa
  nechtiac oberá o pozornosť detí,
 • tiež získate implementačný manuál “Ako zaujať deti v škole úplne inak ako to robí
  väčšina kolegov..
 • Len za 10€ na osobu/+implementačný sprievodca/.
 • https://farebnedni.eu/cennik/
 • Nie je v tom žiadny háčik. Faktom je, že k sa vám seminár nebude páčiť,
  dajte mi vedieť a ja vám vrátim vašu investíciu.
 • Nebudete to ľutovať.
 • Farebnedni@gmail.com

Objednať tu