Kurz

Kurz Ako lepšie zaujať deti

Ako môžete aj vy zaujať vaše deti v škole ešte lepšie, bez zbytočného skúšania nového pokusu a omylu?

Pri troške snahy to zvládne aj taký pochybovač ako som ja.

Prečo má drvivá väčšina učiteľov problém so zaujatím detí?

Nedávane štatistiky z výskumu OECD odhalili fakt, že až 31% učiteľov uviedlo, že sa im len v MALEJ miere darí motivovať deti so slabým záujmom o prácu v škole. Výskum CPVUK (2018) ukázal, že len 6,8% detí je vnútorne motivovaných pre učenie.

ČO ROBIA INAK UČITELIA, KTORÍ ZAUJAŤ DETI VEDIA?

Po hlbšom zamyslení sa s učiteľmi, po prebádaní témy a po zdolaní prekážok sa ukázalo šesť najčastejších dôvodov problému so zaujatím detí v škole.VpravoOdstrá

Chcete vedieť, ktoré sú to? Ste na ne naozaj pripravení?

Učitelia

 • mnohým sa veľmi nežiada makať na sebe
 • hľadajú rýchle a ľahké spôsoby, ktoré by tento problém za nich bez námahy vyriešili
 • rozhodne vedia ako na to, ale nerobia to tak
 • vzdelávajú sa v tejto oblasti málo alebo nadobudnuté vedomosti neaplikujú do praxe
 • obklopujú sa vševedkami, ktorí všetko vedia, ale nič nerobia, je im vlastné presvedčenie, že “nejako bolo a nejako bude” “a majú predsa vysokú školu!”

AKO Z TOHO VON?

ČO ROBIA ÚSPEŠNÍ UČITELIA INAK?

Ako lepšie zaujať deti v škole? Práve pre toto vám ponúkam, že vás zoberiem za ruku a predstavím vám krok po kroku spôsoby ako na to, aby ste mohli dosiahnuť lepšie výsledky ako ja.

Do kurzu dávam svoje najlepšie praxou overené, fungujúce skúsenosti a skúsenosti ďalších profesionálov, s ktorými som spolupracovala.

Systém pomohol mne a iným. Prezradím v kurze od A po Z všetko, čo nám fungovalo bez toho, aby ste museli neustále cestovať a znášať nemalé finančné náklady a veľa, veľa riskovať.

Dáva vám to takto zmysel? Ak máte akékoľvek otázky k tomuto alebo hocičomu inému, napíšte mi.

AKO Z TOHO VON?

Dobrý deň. Som Gabi Šimová, učiteľka s 35 ročnou praxou v základnom školstve a pomáham školám a učiteľom lepšie zaujať deti pri učení. Robím to pomocou krátkych 2 – hodinových živých seminárov u vás v škole a teraz už aj pomocou hlbšieho, dôkladnejšieho digitálneho kurzu.

Začínala som rovnako, ako mnohí z vás… A možnože aj trochu horšie.

Ako začínajúca učiteľka som sa trápila s nepozornosťou detí na hodine. A nechcela som to tak. Nevedela som ako to zmeniť. Tak som si aspoň všímala skúsenejších kolegov. Aj som začala vyhľadávať semináre, workshopy a konferencie, ktoré by mi pomohli. Hltala som dobré praxe učiteľov, ktorí boli špica v tom, čo mne nešlo. Boli to slovenskí učitelia, aj profesionáli zo sveta. A potom v roku 1992 nastal ZLOM …. a zrazu bolo všetko úplne ináč.

ČO SA STALO?

a nakoniec mi to doplo… Všetko sa zmenilo, lebo ja som sa zmenila. Neváhala som a použila som praktiky, o ktorých som počula u seba, doma v škole. Bola som prekvapená. Môj život sa zmenil, keď som robila veci INAK!

Zistila som, že čo naozaj pomáha nie je čisté šťastie, ale sú to OPAKOVANÉ RUTINY.

ČO TEDA ROBIA ÚSPEŠNÍ UČITELIA?

 1. Vzdelávajú sa a nečakajú okamžité výsledky.
 2. Obklopujú sa ľuďmi, ktorí vedia strhnúť záujem u detí, aj si ho udržať.
 3. Rozhodujú sa a idú do RIZIKA, skúšajú nové postupy.

Výskum 3.0 (2020) preukázal, že učitelia, ktorí sa systematicky vzdelávali mali následne zlepšené vzťahy s deťmi a súčasne sa im zlepšili aj výsledky ich práce o 68%.

Dnes úspešní učitelia neriešia PRIORITNE ZAUJATIE DETÍ.

To je FAKT?

Ste prekvapení?

Tu môžete nájsť 4 kroky, ktoré úspešní učitelia aplikujú do praxe:

 1. Poprvé – VYBUDOVAŤ s deťmi taký KVALITNÝ VZŤAH, aby im deti dôverovali. aby boli bez výhrad deti prijaté, a cítili sa v škole bezpečne.
 2. Podruhé – ZISTIŤ hodnoty svojich detí, ich aktuálne potreby. Aby učitelia spoznali ich svet a mohli doň vstúpiť.
 3. Potretie – ZVÝŠIŤ mieru napojenia detí. Ako? Napríklad, pri novom učive učitelia nadviažu na to, čo už deti poznajú, a tak vytvoria prepojenie medzi známym a neznámym.
 4. Poštvrté – nechať deti HOVORIŤ, zapojiť sa do vyučovacieho procesu so svojou skúsenosťou a poznaním, potom sa deti cítia užitočnejšie, pochopené a prijaté.

Dáva vám to zmysel?

Práve preto som sa rozhodla vytvoriť kurz. Na začiatku sme si povedali, že potrebujeme vybudovať kvalitný vzťah s deťmi, aby sme spoznali ich hodnotiy a potreby a dokázali sme im cez ne ponúknuť nové vedomosti. Aby tieto mohli prijať bez výhrad, aby bolo menej averzie a zbytočnej práce učiteľa.

Osobnosť učiteľa, jeho charizma, odbornosť, sympatia, vzťah k deťom, práve tieto veci sú kľúčom, vďaka ktorému dieťa otvorí svoje srdiečko pre pôsobenie učiteľa. A hlava sa pridá.

Prečo je to tak?

Dáva vám to zmysel?

Vďaka získaniu si dôvery vám deti uveria, odpadne ostražitosť, roztopí sa nepochopenie a odpor. Zbavíte sa tak rušivých elementov a vďaka tomu výchovno-vzdelávací proces bude plynúť prirodzenejšie a lepšie.

Možno si teraz hovoríte, že neviete vytvoriť kvalitný vzťah so všetkými deťmi v triede, neviete ako na to. Myslela som na to. Naučím vás jednoduchý a prirodzený spôsob ako toto dokázať. Taktiež vám predstavím trik, ako to dokázala moja kolegyňa Denisa, aj vynikajúca učiteľka Ľubka.

Najlepšie spôsoby vám ukážem na skutočných príbehoch z mojej celoživotnej pedagogickej praxe a na príkladoch skvelých učiteľov. Ukážem vám ako som počúvala, reflektovala, plánovala a následne realizovala nejednu svoju skúsenosť prostredníctvom zážitkového učenia. Dostanete v ponuke špeciálnu techniku, ktorá reálne zafungovala. Neviete ako? Nebojte sa. Ja vás to naučím.

Systém funguje ako kapela. Aj v škole. Kapela má zostavený “play list”, zoznam najlepších piesní a tie hrajú stále dookola, lebo u obecenstva fungujú. Rovnako aj v škole má učiteľ svoj repertoár fungujúcich aktivít. Nevymýšlajte koleso, ktoré je už vymyslené. Opakujte svoje overené praktiky stále dookola.

ČO DOSTANETE?

 • Systém ako vybudovať kvalitný vzťah s deťmi, zapojenie rešpektujúcej komunikácie a rešpektujúcich zručností.
 • Najlepšie taktiky ako zistiť a spoznať hodnoty a potreby detí.
 • Vlastné postupy ako zlepšiť napojenie detí na školský predmet a učivo.
 • Jednoduchý návod ako to urobiť, aby sa deti cítili pre triedu užitočné, pochopené a prijaté.
 • Tipy ako dať učivu zmysel.
 • Námety ako priniesť veci nové, zrozumiteľné a atraktívne.
 • Taktiky ako na pozornosť u detí, ako ich vybudiť, či utlmiť, ako meniť tempo hodiny.
 • Nápad ako nepremeškať prvé dve minúty z hodiny.
 • Postup a ukážka ako riešiť problém.

POZRITE, ČO O POSTUPOCH POVEDALI TÍ, KTORÍ ICH SKÚSILI

Použili sme jeden postup z tematického vyučovania Červený deň od pani Šimovej. Bol jeden žiak, ktorý sa na začiatku tváril, akože on dnes NIČ robiť nebude. A na konci povedal, že to bolo FAJN. (Nataša Rokická, ZŠ Ždaňa).

Za koľko môžete získať systém “Ako lepšie zaujať deti v škole?” TERAZ?

Ak ste si všetko podrobne prečítali, tak už viete ako vám kurz “Ako lepšie zaujať deti v škole?” môže pomôcť. Už viete, prečo je investícia do tréningu “Ako lepšie zaujať deti v škole?” naozaj dobrý obchod. Tento tréning má hodnotu 769€, Vy však máte šťastie, keďže čítate moje e-maily a príspevky, tak mám pre vás darček. Dočasne ho môžete získať za špeciálnu uvádzaciu cenu.

Dnes a najbližších pár dní môžete urobiť jedno základné rozhodnutie. Ak sa rozhodnete konať DNES, tak to je pre vás za špeciálnu cenu.

ČO DOSTANETE?

 • Systém ako vybudovať kvalitný vzťah s deťmi, zapojenie rešpektujúcej komunikácie a rešpektujúcich zručností.
 • Najlepšie taktiky ako zistiť a spoznať hodnoty a potreby detí.
 • Vlastné postupy ako zlepšiť napojenie detí na školský predmet a učivo.
 • Jednoduchý návod ako to urobiť, aby sa deti cítili pre triedu užitočné, pochopené a prijaté.
 • Ako na zvedavosť.
 • Tipy ako dať učivu zmysel.
 • Námety ako priniesť veci nové, zrozumiteľné a atraktívne.
 • Taktiky ako na pozornosť u detí, ako ich vybudiť, či utlmiť, ako meniť tempo hodiny.
 • Nápad ako nepremeškať prvé dve minúty z hodiny.
 • Postup a ukážka ako riešiť problém.
 • Celková hodnota: 769€

Začnite TERAZ len za 197€.

Kliknite SEM: Áno, chcem získať KURZ.

A vyplňte formulár.

30 dňová garancia vrátenia peňazí. Nerozhoduje, či vaše peniaze do tréningu investujete teraz. Rozhodnite sa len či to skúsite alebo nie. Potom máte ale 30 dní, aby ste prešli celým tréningom a na aplikáciu do praxe.

Až potom sa rozhodnete, či kurz splnil všetko, čo sme sľúbili. Ak nie, napíšete mi e-mail a ja vám bez akýchkoľvek otázok vrátim všetky vaše peniaze.

POZOR!

Táto cena platí už len pre 17 ľudí. Ako som už spomenula, táto špeciálna ponuka je pre ľudí, ktorí čítajú moje e-maily a príspevky. Je tam 794 ľudí. Zvýhodnená cena patrí len pre 30 najrýchlejších, lebo verím, že práve rýchli ľudia idú aj rýchlo do akcie a aplikujú veci do praxe. Do tréningu bude môcť vstúpiť len 56% z vás, teda, 444 ľudí.

Prosím nezdieľajte e-mail, či príspevok s priateľmi. Nechcem mať v tréningu ľudí, ktorí nečítajú moje e-maily, nepoznajú mňa, ani moju filozofiu.

Prečo? Lebo títo ľudia by pravdepodobne nevedeli vyžmýkať z tréningu maximum a mohli by byť nespokojní.

Dnes si položte len 1 otázku. Chcel by som systém zaujatia detí zaviesť do praxe?

Ak je odpoveď áno, tak vstúpte do kurzu. Máte potom celý mesiac na testovanie a skúšanie, aby ste vedeli urobiť rozhodnutie, či to stálo za to alebo nie. Áno platí až do vypršania času a máte celý mesiac na testovanie. Je to tak, kliknite na link tu dolu

A ZAČNITE TERAZ

len za 197€

Kliknite SEM: Áno, chcem získať KURZ.

CHCETE SA VZDELÁVAŤ, POSÚVAŤ VPRED A BYŤ STÁLE LEPŠÍMI?

Úprimne, vy už dávno viete, že sa potrebujete vzdelávať. Ak áno, tak moja rada je jednoduchá. Nechajte ma najbližší mesiac vziať vás za ruku a previesť vás celým kurzom, vybudovať si lepšie zaujatie detí.

Potrebujete pomôcť s objednávkou tréningu alebo vám niečo nie je jasné, tak mi napíšte na e-mail: farebnedni@gmail.com alebo mi zavolajte na pevnú linku 0337445449 alebo na mobil 0914139 168. Bežne dvíham telefón od 13.00-17.00. Ak vám nezdvihnem, zavolajte, prosím, znova, verím, že sa vám to oplatí. Ďakujem.

Gabriela Šimová

Čo sa stane, keď premeškáte ponuku?

 • Nič.
 • Buď už budete v kurze alebo si necháte ujsť kurz za zvýhodnenú cenu, tá po vypršaní času cena narastie.
 • Život bude rovaký, nič sa nezmení. Budete sa naďalej trápiť so zaujatím detí.

Máte 2 MOŽNOSTI

 1. Neurobiť nič, nechať to plávať, kto nič neurobí, nič nepokazí, ani nič neriskuje.
 2. Alebo sa rozhodnete investovať túto čiastku (zanedbateľná hodnota v porovnaní s tým, čo dostanete pre krajší a príjemnejší život, pre viac pohody, zdravia a radosti) a jednoducho skúsiť, čo vám to prinesie.

CHCETE SA VZDELÁVAŤ A POSÚVAŤ SA VPRED?

ČO DOSTANETE?

 • Systém ako vybudovať kvalitný vzťah s deťmi, zapojenie rešpektujúcej komunikácie a rešpektujúcich zručností.
 • Najlepšie taktiky ako zistiť a spoznať hodnoty a potreby detí.
 • Vlastné postupy ako zlepšiť napojenie detí na školský predmet a učivo.
 • Jednoduchý návod ako to urobiť, aby sa deti cítili pre triedu užitočné, pochopené a prijaté.
 • Ako na zvedavosť.
 • Tipy ako dať učivu zmysel.
 • Námety ako priniesť veci nové, zrozumiteľné a atraktívne.
 • Taktiky ako na pozornosť u detí, ako ich vybudiť, či utlmiť, ako meniť tempo hodiny.
 • Nápad ako nepremeškať prvé dve minúty z hodiny.
 • Postup a ukážka ako riešiť problém.
 • Celková hodnota: 769€

Začnite TERAZ len za 197€.

Kliknite SEM: Áno, chcem získať KURZ.

A vyplňte formulár.

Úprimne, vy už dávno viete, že sa potrebujete vzdelávať. Ste si vedomí, že ak sa nebudete vzdelávať, potom ani nebudete lepší.

Je to tak?

Cítite to rovnako?

Ak áno, tak moja rada je jednoduchá. Nechajte ma najbližší mesiac vás zobrať za ruku a previesť vás systémom tréningu “Ako lepšie zaujať deti v škole?” .

ČO DOSTANETE?

 • Systém ako vybudovať kvalitný vzťah s deťmi, zapojenie rešpektujúcej komunikácie a rešpektujúcich zručností.
 • Najlepšie taktiky ako zistiť a spoznať hodnoty a potreby detí.
 • Vlastné postupy ako zlepšiť napojenie detí na školský predmet a učivo.
 • Jednoduchý návod ako to urobiť, aby sa deti cítili pre triedu užitočné, pochopené a prijaté.
 • Ako na zvedavosť.
 • Tipy ako dať učivu zmysel.
 • Námety ako priniesť veci nové, zrozumiteľné a atraktívne.
 • Taktiky ako na pozornosť u detí, ako ich vybudiť, či utlmiť, ako meniť tempo hodiny.
 • Nápad ako nepremeškať prvé dve minúty z hodiny.
 • Postup a ukážka ako riešiť problém.
 • Celková hodnota: 769€

Začnite TERAZ len za 197€.

Kliknite SEM: Áno, chcem získať KURZ