Kedy na Farebné dni? Ako ušetriť náklady a kýbeľ nervov? Odmeňte sa.

Farebné dni odmena

Odmeňte sa. Odmeňte seba i žiakov. Zaslúžite si pohodový a príjemný deň v škole. Naplánujte si deň bez školskej aktovky. Na jar. Bude to čarovná ZMENA pre žiakov. Žiaci budú potešení a kolegovia budú naplnení.

To sa nedá, nechávajú sa počuť skeptici. Príjemný a pohodový deň v škole pre všetkých? Začínajú rozmýšľať optimisti. Prečo? Ako? Kedy?

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

25. marec, vhodný pre Pestrofarebný deň, je to deň zápasu za ľudské práva. Tento deň bol stanovený na počesť takzvanej sviečkovej manifestácie v roku 1988, keď sa na bratislavskom Hviezdoslavovom námestí zišli tisícky občanov hlavného mesta, aby so sviečkami v rukách demonštrovali proti nedodržiavaniu ľudských a najmä náboženských práv, predovšetkým slobodnej voľby svojho svetonázoru, vtedajším vládnym režimom.

22 .apríl Deň Zeme, vhodný termín pre Zelený deň.

8. máj, Deň Červeného kríža, vhodný pre Červený deň. Tento deň bol stanovený na počesť Henricha Dunanta, nositeľa Nobelovej ceny za mier, ktorý založil organizáciu Červeného kríža v roku 1863 ako medzinárodnú dobrovoľnú organizáciu zdravotníckej služby. Keďže tento deň je súčasne štátnym sviatkom, Červený deň posunieme o 1 deň.

Tretí májový utorok, deň vhodný pre Biely deň, Deň mlieka. Medzinárodný deň mlieka bol vyhlásený Medzinárodnou mliekarskou federáciou IDF. Oslavuje sa od roku 1957 ako Svetový deň mlieka.

Ak vás nápad zaujal, pomôžem vám zorganizovať taký deň spoľahlivo, bez turbovania mozgu, dostanete osvedčené pomôcky pre vás. Rýchlo a bez rizika. Nízko nákladové vyučovanie s prvkami inklúzie pre vašu školu.